Maistas Sportas 

Maisto papildai iš My Protein

Kiekvienas sportininkas renkasi maisto produktus, papildus ar priedus, kurie atitinka sportininko poreikius, pvz: su didesniu baltymų kiekiu, skatinantys lieknėjimą, turintys creatino, etc.

Visus, ar bent daugumą papildų, galite rasti My protein. Jei esate pradedantysis sportininkas ir nežinote (abejojate) kokius papildus vartoti, pasikonsultuokite su treneriu sporto salėje. Daugumos papildų gamintojai pateikia tikslias rekomendacijas kaip vartoti papildus bei kokio efekto galite sulaukti, tad nebijokite išbandyti skirtingus papildus (tame tarpe ir skirtingų gamintojų).

Papildomai ieškantys „daugiau energijos“ turinčio maisto, gali įvertinti sveikų „užkandžių“ pasirinkimą. Jei nesate alergiški riešutams, paragaukite riešutų sviestą, kurį pamėgsite ne tik jūs, bet ir nesportuojantys artimieji, vaikai.

Beje, jei esate naujas klientas, registracijos metu nurodykite „KITAFORMA-R2“ rekomendavimo nuorodą (taip gausite 25% nuolaidą pirmam pirkiniui virš 25€).

Jei išbandėte kokius nors receptus su „My protein“ ir likote patenkinti, parašykite bei pasidalinkite savo receptų atradimais.

 

Susiję įrašai

Leave a Comment